راهنمای استفاده از خدمات باشگاه

درباره دایجستر این بخش می تواند به کلیه سوالات شما درباره دایجستر، مواد تشکیل دهنده، تفاوت آن با داروهای موجود در بازار و نحوه مصرف آن پاسخ دهد. همچنین در صورتیکه نتوانید جواب سوال خود را در این بخش پیدا کنید، می توانید آنرا مطرح نمایید تا کارشناسان ما به سوال شما پاسخ دهند و در صورت صلاحدید آن سوال را نیز در همین بخش برای دیگران بصورت عمومی منتشر کنند.
همچنین کلیه پوسترها و تصاویر مربوط به خط تولید دایجستر را نیز می توانید در کیفیت مناسب در قسمت پایینی این بخش مشاهده یا دریافت نمایید.
مشاوره طبی - بالینی چه قبلا مصرف کننده دایجستر بوده باشید و چه به تازگی تصمیم به استفاده از دایجستر گرفته باشید، در این بخش می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید. این مشاوره در فاز اول بصورت غیرحضوری و با پر کردن تست مزاج سنجی آغاز می شود و سپس بسته پیشنهادی متناسب با مزاج و بیماری های احتمالی خود در راستای مصرف بهینه دایجستر در ایمیل و یا در صندوق مشاوره فضای کاربری خود دریافت خواهید کرد. این بسته پیشنهادی شامل اصلاح سبک زندگی در حوزه خوراک، بهداشت، خواب، فعالیتهای بدنی و اصلاح مزاج خواهد بود. همچنین در صورتیکه نیاز به تغییر دز مصرف یا استفاده از خوراکی های مکملی برای تاثیر بیشتر دارو احساس شود، به شما پیشنهاد خواهد شد. حتی ممکن است مشکل شما بدون استفاده از دارو و توسط چند دستور برای اصلاح مزاج برطرف شود و یا اصلا با توجه به بیماری ها و مشکلات خاص شما توصیه به عدم خرید و مصرف دایجستر شود. اما در صورتیکه نیاز به گفتگوی بیشتر باشد با نوبت دهی قبلی، امکان مشاوره تلفنی برای شما مهیا خواهد شد تا پرونده طبی - بالینی شما به طور دقیقتر و کاملتر تکمیل شود.
برای استفاده از بخش مشاوره و انجام تست مزاج سنجی نیازی نیست حتما در باشگاه ثبت نام کنید. بلکه می توانید بدون ثبت نام نیز، تنها با درج شماره تماس و ایمیل به انجام تست مبادرت ورزید. اما در صورتیکه در باشگاه ثبت نام کنید برای شما یک پرونده پزشکی و بالینی منحصر به فرد تشکیل خواهد شد که با هر بار ورود به فضای شخصی خود می توانید گزارش مشکلات یا پیشرفت خود را در آن ثبت کرده و یا تست مزاجی خود را مجددا انجام دهید. با این کار کارشناسان سینافرآور، با مشاهده سابقه درمان، مصرف داروها یا گزارشات شما، بهتر می توانند پیشنهادات حمایتی خود را به شما ارائه دهند و شما را بصورت دوره ای تحت نظر داشته باشند.
همچنین با یکبار ثبت نام در یکی از باشگاه های مصرف کنندگان محصولات سینافرآور، پرونده بالینی شما در همه باشگاه ها قابل ملاحضه و دسترس خواهد بود و نیازی به ثبت نام مجدد در دیگر باشگاه ها را نخواهید داشت. بنابراین در صورتیکه در آینده نیاز به یکی دیگر از محصولات سینافرآور پیدا کردید، به راحتی می توانید با همان حساب کاربری قبلی از امکانات حمایتی دیگر باشگاه ها نیز استفاده نمایید.
کلیه اطلاعات شخصی شما طبق سیاست حفظ اسرار و پیمان رازداری تحت حفاظت خواهد بود.
مجله اینترنتی گوارش مجله گوارش در موضوعات سلامت کبد و معده، ارائه راهکارهایی برای هضم مناسب دستگاه گوارش و مواردی برای جلوگیری از رفلاکس معده گردآوری می شود. این مجله با هدف پشتیبانی علمی از جامعه مصرف کنندگان داروی گیاهی دایجستر بروزرسانی می شود و امید دارد مصرف کنندگان با مطالعه مداوم و عمل به دانسته های فراگرفته شده، علاوه بر افزایش سطح دانش خود، در بهبود و اثربخشی داروی دایجستر نیز تغییرات چشمگیری مشاهده نمایند.
همچنین در صورتیکه در حوزه طب سنتی یا پزشکی نوین تخصص لازم را در حوزه فعالیت این مجله دارید می توانید با اعلام آمادگی خود، به تیم تحریریه این مجله اینترنتی بپیوندید و بصورت هفتگی مقالات تحریر شده خود را برای ما، از هر نقطه جغرافیایی ارسال کنید.
داستان مصرف کنندگان در این بخش می توانید توصیه نامه های مصرف کنندگان دایجستر را مشاهده نمایید و قبل از خرید و یا در طول مصرف دایجستر، نظرات، تجربیات و مشکلات دیگر مصرف کنندگان را مرور کنید و آنها را در تصمیم گیری یا نحوه مصرف خود اعمال نمایید.
همچنین در صورتیکه خود نیز جزء مصرف کنندگان دایجستر هستید و تجربه مثبت یا منفی جالب توجهی درباره مصرف دایجستر دارید، می توانید آنرا بدون درج مشخصات شخصی خود و یا با اسم مستعار با جامعه مصرف کنندگان دایجستر در میان بگذارید.
ارتباط با شما این بخش دارای 5 فرم نظرسنجی، ارائه پیشنهاد و طرح، ثبت شکایت، پرسش و پاسخ و ثبت نام در خبرنامه باشگاه است.
در صورتیکه تابحال داروی گیاهی دایجستر را مصرف کرده اید، با پر کردن فرم نظرسنجی دایجستر، ما را در بهبود کیفیت این فرآورده گیاهی یاری نمایید.
در صورتیکه دارای هر گونه طرح یا پیشنهاد صنعتی، تجاری، علمی و هنری پیرامون دایجستر یا محصولات دیگر سینافرآور هستید می توانید پیشنهاد خود را در فرم ارائه پیشنهاد، طرح، ایده ثبت نمایید. طرح ها یا پیشنهادات شما در کمتر از یک هفته توسط واحد مربوطه بررسی و نتیجه آن به شما اعلام خواهد شد.
در صورتیکه از کیفیت محصول، عدم رعایت حقوق مادی یا معنوی، برخورد کارکنان یا نمایندگی ها و گران فروشی و کم فروشی شکایتی دارید می توانید آنرا در فرم ثبت شکایت و گزارش تخلف ثبت نمایید.
در صورتیکه سوال شما حالت عمومی دارد و راجع به چگونگی مصرف یا خواص دایجستر است می توانید آنرا در فرم پرسش و پاسخ مطرح نمایید، اما در صورتی که نیاز است شرح حال یا وضعیت خود را بیان کنید می توانید به بخش مشاوره مراجعه نمایید تا پاسخ توسط کارشناسان مجموعه و بصورت خصوصی برای شما ارسال شود.
بوسیله ثبت نامه در فرم خبرنامه، شما می توانید از نتایج قرعه کشی، طرح های تخفیف، محصولات جدید و خدمات و طرح های حمایتی جدید باشگاه مشتریان مطلع شوید. اطلاع رسانی به شما هم می تواند توسط سامانه پیامک سینافرآور انجام شود و هم توسط سیستم ارسال خبرنامه الکترونیکی به ایمیل شما.
قرعه کشی در داخل جعبه دایجستر یک برگه قرعه کشی با کد 12 رقمی وجود دارد که می توانید با ثبت آن در این بخش در قرعه کشی ماهیانه باشگاه شرکت نمایید. در پایان هر ماه بین همه ثبت کنندگان کد، قرعه کشی خواهد شد و به 10 نفر به قید قرعه یک بسته رایگان دایجستر اهدا شود
دقت داشته باشید که اطلاعات تماسی شما مانند ایمیل، شماره تماس،  آدرس و کدپستی بطور کامل و دقیق ثبت شود تا در صورت برنده شدن مشکلی برای اطلاع رسانی و ارسال هدیه بوجود نیاید. این برگه ها از ابتدای سال 1393 به جعبه های دایجستر اضافه شده اند، بنابراین ممکن است محصولات توزیع شده در کشور تا قبل از این تاریخ، فاقد برگه های قرعه کشی باشند. بنابراین در صورتیکه برگه قرعه کشی را در بسته نیافتید جای نگرانی یا پیگیری نیست. نکته آخر آنکه استفاده از کد قرعه کشی موجود در جعبه دایجستر تنها از طریق سایت قابل استفاده است و نمایندگی ها یا عوامل فروش، نمی توانند با دریافت آنها برای شما کاری انجام دهند.
خرید آنلاین شما می توانید از این بخش حداکثر تا 10 عدد در هر خرید، دایجستر را سفارش داده و با پست رایگان درب منزل خود آنرا دریافت نمایید.
خرید اینترنتی معمولا با تخفیف های ویژه ای نسبت به قیمت رسمی فروش محصول در داروخانه ها و مراکز تجاری همراه است. همچنین در طول سال به مناسبت های مختلف طرح های تخفیف دیگری نیز بصورت کوتاه مدت برای خرید اینترنتی در نظر گرفته می شود که در صورتیکه خواهان اطلاع از طرح های تخفیف مناسبتی هستید، می بایست یا عضو باشگاه شوید و یا شماره همراه یا ایمیل خود را در بخش "ارتباط با شما" و فرم "ثبت نام در خبرنامه" ثبت نمایید.